Operator wózka widłowego wysokiego składu (k/m)

Miejsce pracy Lehrte (okolice Hanoweru)

Zakres obowiązków:

  • Skanowanie, załadunek i rozładunek towarów zgodnie z przyjętymi zasadami

  • Kontrola towaru przy odbiorze

  • Sporządzanie i przekazywanie dokumentacji

  • Transport wewnętrzny towarów

  • Układanie towaru na regałach oraz skanowanie

  • Dbanie o czystość w miejscu pracy

Oferujemy:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie od 12,42 € brutto/h plus dodatki

  • Umowę o pracę na warunkach niemieckich

  • Perspektywę zatrudnienia na dłuższy okres

  • Komfortowe warunki mieszkaniowe

  • Wsparcie polskojęzycznego koordynatora

Wymagania:

  •  Wytrzymałość fizyczna

  •  Doświadczenie w obsłudze wózków wysokiego składu

  •  Samodzielność i poczucie odpowiedzialności

  •  Aktualne uprawnienia na wózek widłowy oraz badania lekarskie G25

  •  Komunikatywna znajomość języka niemieckiego

  •  Gotowość do pracy zmianowej

  •  Mile widziane prawo jazdy oraz własny samochód