Bolesławiec/Pracownik produkcji

Ogłoszenie dodane w miejscowości Bolesławiec w kategorii Produkcja,przemysł

Domino Polska Sp. z o.o. agencja pracy tymczasowej oraz doradztwa personalnego, dla renomowanej firmy z Bolesławca - produkcja systemów wentylacyjnych dla budownictwa, prowadzi rekrutację kandydatów na stanowisko:

pracownik produkcyjny/ pakowanie asortymentu

Informacje ogólne:

praca od zaraz

czas pracy: poniedziałek - piątek

system pracy III zmianowy: 6.00 - 14.00/ 14.00 - 22.00/ 22.00 - 6.00

ilość wolnych miejsc: 7

lokalizacja: Bolesławiec

umowa o pracę tymczasową z możliwością bezpośredniego zatrudnienia przez pracodawcę

możliwość nabycia nowych umiejętności i kwalifikacji

Wymagania:

gotowość do pracy zmianowej

chęci podjęcia zatrudnienia

mile widziane doświadczenie w pracy produkcyjnej lub magazynowej

zdolność koncentracji i logicznego myślenia

samodzielność w działaniu

zdolności manualne

punktualność, rzetelność oraz zaangażowanie w wykonywane obowiązki

mile widziana umiejętność obsługi elektronarzędzi

Opis stanowiska pracy:

obsługa linii produkcyjnej

łączenie wyprodukowanych elementów w całość

wstępna kontrola jakości

pakowanie

prace magazynowe

Jeśli nie masz doświadczenia w pracach produkcyjnych- to nie problem! Koordynator wprowadzi Cię we wszystkie obowiązki i będziesz pod jego opieką aż do nabycia samodzielności w wykonywanych obowiązkach.

Osoby zainteresowane ofertą pracy zapraszamy do kontaktu - mailowo: praca@dominopolska.pl lub telefonicznie: 609614209. :)