naszeinwestycje 06.07.2020rintal 06.07.2020

Kierownik sklepu - Duszniki Zdrój

Jesteśmy Polską Siecią sklepów spożywczych działającą z sukcesem od wielu lat na terenie południowo – zachodniej Polski. W związku z dynamicznym rozwojem firmy, poszukujemy Pracownika na stanowisko:

KIEROWNIKA SKLEPU

Miejsce pracy: Duszniki Zdrój

Za jakie zadania będzie odpowiadała osoba na tym stanowisku:
-Organizowanie czasu pracy własnej oraz podległym pracownikom,
-Zamawianie towaru,
-Przyjmowanie dostaw,
-Tworzenie grafików dla podległych pracowników,
-Nadzorowanie pracy podległych pracowników.

Oferujemy:
-Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
-Stałe wynagrodzenie oraz premie wypłacane regularnie i terminowo.
-Wszelkie szkolenia podnoszące kwalifikacje,
-Pracę w systemie dwuzmianowym!
-Ubezpieczenie grupowe,
-Kartę sportową (OK System).

Oczekujemy:
-Doświadczenia na podobnym stanowisku lub długoletniego doświadczenia w pracy w sklepie,
-Aktualnej książeczki do celów sanitarno-epidemiologicznych lub gotowości do jej wyrobienia,
-Zaangażowania i motywacji do realizacji celów handlowych,
-Chęci do pracy i pozytywnego nastawienia.

Osoby spełniające nasze oczekiwania zapraszamy do przesyłania CV  na adres rekrutacja@nasz-sklep.com.pl - kontakt 885-994-590