PRACA HOLANDIA - ZBIÓR PIECZAREK

Cena : Proszę o kontakt

Pośrednictwo Pracy Klaver Sp. z o. o. z siedzibą w Częstochowie z certyfikatem o numerze 18450 poszukuje osób do pracy na stanowisko: PRACOWNIK ZBIORU PIECZAREK

Miejsce pracy: Holandia

Obowiązki

Praca przy zbiorze pieczarek

Wymagania

  • gotowość do rozpoczęcia pracy od zaraz

  • mile widziane doświadczenie w cięciu nożykiem

  • umiejętność pracy pod presją czasu

  • odpowiedzialność

  • dobra organizacja stanowiska pracy

  • mile widziana (ale nie wymagana) znajomość językaangielskiego

Oferujemy

  • atrakcyjna stawka godzinowa,

  • zakwaterowanie

  • darmowy dojazd do pracy

  • nadgodziny płatne extra

  • ubezpieczenie,

  • legalne zatrudnienie - możliwość długotrwałej współpracy,

  • pomoc w zorganizowaniu transportu do Holandii

Szczegóły na → www.klaverteam.com
Zainteresowała Cię oferta? Zadzwoń lub wyślij SMS z adresem mailowym pod nr 510356189 lub 570901913 - wyślemy do Ciebie szczegóły na maila!
Lub wyślij swoje CV na praca@klaverteam.com, w tytule dając dopisek: „pieczarki”

Strona www: www.klaverteam.com