SAŁATKI obiadowe produkcja, krojenie i pakownie warzyw - Holandia !!

Ogłoszenie dodane w miejscowości Jawor w kategorii Praca Holandia

Wyjedź z Nami do pracy w Holandii !

Praca bez kwarantanny oraz dodatkowych kosztów związanych z testami !

Legalna pracy w Holandii- pracownik produkcji- koniecznie zadzwoń do nas!

Miejsce pracy: Holandia- Dronten

Szukamy osób zmotywowanych do pracy ! Nie wymagamy znajomości języka obcego !

Zakres obowiązków:

- sortownie i kontrola jakości warzyw

- krojenie świeżych warzyw

- mycie oraz pakownie warzyw

- dbanie o czystość stanowiska pracy

Co pracodawca zaoferuje w zamian za Twoją pracę?

- atrakcyjną stawkę godzinową ( nawet dla osób bez doświadczenia )

- wypłaty w systemie tygodniowym lub z możliwością pobieranie zaliczek

- zakwaterowanie i ubezpieczenie

- umowę na warunkach holenderskich,

- na miejscu opiekę polskiego koordynatora

Pomożemy Ci w organizację transportu komfortowymi busami, które zabiorą Cię z każdego miejsca w Polsce pod same drzwi biura w Holandii

Strona www: www.klaverteam.com

Tagi• praca od zaraz Holandia