naszeinwestycje 06.07.2020rintal 06.07.2020

Elektryk - Jawor

Renomowany koncern niemiecki z branży ciepłowniczej Getec zatrudni odpowiedzialną i rzetelną osobę na stanowisko :

Elektryka ciepłowni przyzakładowej

miejsce pracy : Jawor, woj. dolnośląskie

Opis stanowiska:
Osoba wybrana na to stanowisko będzie odpowiedzialna za prace w utrzymaniu ruchu (regulacja maszyn ciepłowniczych pod kątem elektrycznym i usuwanie bieżących awarii z tym związanych), prace konserwacyjno-remontowe maszyn i urządzeń ciepłowniczych, jak również systemów pomocniczych.

Od Kandydatów oczekujemy:
· Doświadczenia w pracy na stanowisku elektryka
· Wykształcenia o profilu elektrycznym lub mechanicznym
· Świadectwa kwalifikacyjnego – uprawnienia na kotły parowe oraz wodne na paliwo stałe, płynne i gazowe o mocy powyżej 50kW
· dokumentowania wykonanych prac

· odpowiedzialności za zgodność z wymogami grupy Getec
· Znajomości podstawowych elementów stosowanych obecnie w automatyce i sterowaniach maszyn i urządzeń
· Dyspozycyjności, rzetelności, zaangażowania, wysokich standardów pracy
· Umiejętności pracy w zespole.

Oferujemy:
· Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
· Możliwość rozwoju zawodowego w renomowanym koncernie niemieckim
· Atrakcyjne wynagrodzenie
· Pakiet dodatkowych świadczeń pozapłacowych.

Osoby zainteresowane proszę o przesłanie CV wraz z klauzulą dotyczącą przetwarzania danych osobowych zgodnie z powszechnie obowiązującymi przepisami prawa, w tym w szczególności z przepisami Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego UE z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO), a także zgodnie z właściwymi przepisami ustawodawstwa polskiego.

Słowa kluczowe dla ogłoszenia :
elektryk Jawor