Brygadzista sprzątający Lubin

Cena : Proszę o kontakt

Poszukujemy osoby na Stanowisko:

brygadzista sprzątający Lubin

Zadania/Czynności:

organizacja pracy,

nadzór nad właściwie wykonywaną pracą,

sporządzanie harmonogramów pracy

Wymagania:

podstawowa obsługa komputera,

podzielność uwagi,

terminowość.

Oferujemy:

przyuczenie do wykonywanych zadań,

stabilną pracę,

terminowe wynagrodzenie.

Osoby zainteresowane proszone są o: kontakt telefoniczny od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00 – 15:00 pod nr tel. 510 015 576 , 510 013 508, po godzinie 16.00 prosimy o kontakt telefoniczny pod nr tel.: 71 711 01 44

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Na aplikacji prosimy o zawarcie następującej klauzuli:

Wyrażam zgodę dla HR for Business Sp. z o.o. na przetwarzanie podanych przeze mnie w dokumentach aplikacyjnych danych osobowych dla potrzeb związanych z realizacją tego procesu rekrutacyjnego  oraz przyszłych i nieokreślonych na obecną chwilę procesów rekrutacyjnych, które odbędą się w okresie najbliższych 5 lat.

Każdą z wyrażonych wyżej zgód mogę w każdej chwili cofnąć.

Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest HR for Business Sp. z o.o., z siedzibą we Wrocławiu 53-111, ul. Ślężna 118.