Samodzielna księgowa/Samodzielny księgowy

Ogłoszenie dodane w miejscowości Polkowice w kategorii Inne

Firma SPS INSCON Sp. z o.o. zatrudni: Samodzielna/y Księgowa/y

Miejsce pracy - ul. Myśliwska 39, 59-101 Sobin.

 Zakres obowiązków :

  •  samodzielne prowadzenie spraw księgowych spółki,

  • bieżące dekretowanie i księgowanie dokumentów księgowych,

  • bieżąca weryfikacja rozrachunków handlowych i pozostałych,

  • prowadzenie i weryfikacja rozliczeń podatkowych (CIT,VAT i innych),

  • prowadzenie ewidencji środków trwałych,

  • nadzór nad naliczaniem wynagrodzeń oraz przygotowywaniem deklaracji ZUS,

  • sporządzanie sprawozdań finansowych, deklaracji podatkowych oraz innych informacji, wymaganych przepisami prawa, dla instytucji zewnętrznych,

  • przygotowywanie raportów i bieżących analiz księgowo-finansowych.

 Od Kandydatów oczekujemy:

  • wykształcenia wyższego branżowego,

  • doświadczenia w samodzielnym prowadzeniu ksiąg handlowych (min. 5 letniego),

  • znajomości zagadnień z zakresu rachunkowości, zagadnień księgowych, podatkowych i ubezpieczeń społecznych,

  Kandydatom oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie w ramach umowy o pracę,

  • możliwość rozwoju zawodowego,

  • wynagrodzenie spełniające oczekiwania,

  • dobrą atmosferę pracy,

  • niezbędne narzędzia do pracy.

 Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji na adres mailowy: k.wasiak@sps.pl