Środa Śląska/Operator produkcji

Ogłoszenie dodane w miejscowości Środa Śląska w kategorii Produkcja,przemysł

Domino Polska Sp. z o.o. agencja pracy i doradztwa personalnego. w chwili obecnej dla swojego klienta z branży motoryzacyjnej w okolicy Środy Śląskiej w chwili obecnej poszukuje pracownika na stanowisko:

OPERATOR PRODUKCJI

Opis stanowiska pracy:

•Obsługa zautomatyzowanej linii produkcyjnej,

•Dbanie o utrzymanie maszyn i urządzeń w dobrym stanie technicznym,

•Zapewnienie wysokiej jakości produktu, zgodnie z wymaganiami klientów,

•Raportowanie danych

Wymagania:

•Chęci i gotowość do pracy,

•Mile widziane doświadczenie w pracy na linii produkcyjnej

•Znajomość technicznej obsługi maszyn i urządzeń przemysłowych będzie dodatkowym atutem

Oferujemy:

•Zatrudnienie na umowę o pracę

•Pracę w systemie 12h bądź 8 godzinnym

•Dofinansowanie do posiłków

•Ścieżkę rozwoju i możliwych do osiągnięcia awansów

• ATRAKCYJNE WYNAGRODZENIE! Podstawa 2960 zł brutto + premie nawet do 590 zł + dodatek nawet do 350 zł !!

• Darmowy transport pracowniczy (przy systemie 12 godzinnym)

• Pracę w międzynarodowym środowisku

Osoby zainteresowane ofertą pracy zapraszamy do kontaktu mailowo: praca@dominopolska.pl lub telefonicznie: 609614209 :)