OPERATOR MASZYN

Strzegom Zmodyfikowany Wrzesień 5, 2019 ID #6902 Odsłon: 14, dzisiaj 0

Manpower (Agencja zatrudnienia - numer certyfikatu 412) to światowy lider w dziedzinie HR o ponad 60-cio letniej tradycji. Obecnie dla jednego ze swoich Klientów w ramach rekrutacji stałej poszukuje osób na stanowisko:

Zadania:

  • Obsługa maszyn i urządzeń oraz dokonywanie drobnych napraw

  • Realizacja planu produkcyjnego

  • Kontrola parametrów procesowych i nadzór nad jakością produktu

Oferujemy:

  • Zatrudnienie bezpośrednio u klienta

  • Stabilne wynagrodzenie + atrakcyjny system premiowy - (zarabiaj do 3600 zł brutto)

  • Zatrudnienie od zaraz - sprawną, bezstresową rekrutację

  • Dogodną lokalizację miejsca pracy

  • Pracę na pełny etat

  • Bogaty pakiet benefitów: kartę medyczną, kartę lunchową, kartę rekreacyjną, bony świąteczne, bony wakacyjne

Wymagania:

  • Dyspozycyjność do pracy w systemie 4-brygadowym

  • Posiadanie lub chęć wyrobienia książeczki do celów sanitarno-epidemiologicznych

  • Umiejętność obsługi maszyn i urządzeń produkcyjnych mile widziana

Oferta dotyczy pracy stałej.

    Imię: Manpower