Trener Personalny - Treningi personalne - Dieta - Strzegom, Świdnica

Cena : Proszę o kontakt

Cześć!

Miło mi, że czytasz to ogłoszenie. Nazywam się Paweł Leśnicki. Jestem certyfikowanym trenerem personalnym. Posiadam także uprawnienia do wykonywania zawodu instruktora siłowni. Ponadto podczas czterech lat studiów w Warszawie odbyłem szereg dodatkowych kursów i szkoleń związanych z treningiem siłowym oraz dietetyką. Zdobywałem doświadczenie, prowadząc treningi personalne i zajęcia grupowe na warszawskich siłowniach i boxach crossfitowych.

Wahasz się czy warto nawiązać współprace z moją osobą? Nic prostszego! Umów się już dziś na pierwszy trening wprowadzający po którym jasno możesz stwierdzić, czy warto.
Dlaczego warto mi zaufać?
- Sport to moja pasja.
- Udowodnię Ci, że nie ma rzeczy niemożliwych.
- Każdy trening dostosowywany jest do indywidualnych możliwości.
- Jestem wymagający, każdy trening to 100% dobrze wykorzystanego czasu.
- Trzymam się z dala od rutyny, kładę nacisk na zróżnicowane treningi.

Uważam, że kluczem do sukcesu jest DETERMINACJA. Posiadam doświadczenie w sportach siłowych oraz siłowo-wytrzymałościowych. Od kilku lat rywalizuję z najtwardszymi strażakami z całej Europy na arenach zawodów Firefighter Combat Challenge. Dzięki temu poznałem mnóstwo wspaniałych ludzi, a łączyła ich wspólna cecha – UPARTOŚĆ w dążeniu do celu! Jeśli chcesz zmienić swój wygląd, czujesz motywację i gotowość do pracy, napisz do mnie.

Czego ja oczekuję od Ciebie?
- Przede wszystkim zaangażowania w treningu i diecie. Ja jedynie mogę pokazać Ci drogę, ale to Ty bierzesz odpowiedzialność za osiągnięcie celu.
- Pozytywnego nastawienia! To nie jest takie trudne, jak się wydaje!
- Wzajemnego szacunku. Dzięki niemu odniesiemy SUKCES.

Nie jestem trenerem, który z zegarkiem w ręku odmierza czas treningu i czeka na zapłatę. Nie spotkasz mnie również z telefonem podczas zajęć. Dla mnie najważniejszy jest podopieczny i osiągnięcie wspólnych celów. Jesteśmy partnerami i gramy do jednej bramki.

Co mogę zaoferować?
- Trening personalny
- Trening grupowy
- Przygotowanie pod nabór do służb mundurowych
- Indywidualny plan treningowy
- Indywidualny plan dietetyczny
- Współpraca on-line

Kontakt do mnie:
E-mail: pawel.lesnicki23(at)gmail.com
Telefon: 691 097 645
Instagram: https://www.instagram.com/lesny_fcc/

Czekam na Ciebie!
Trener Personalny Paweł Leśnicki