naszeinwestycje 06.07.2020rintal 06.07.2020

Brygadzista Utrzymania Ruchu

Opis stanowiska:

kierowanie, kontrola prac konserwacyjnych, naprawczych, i remontowych maszyn i urządzeń,

nadzór nad zabezpieczeniem maszyn przed zniszczeniem,

zgłaszanie zapotrzebowania na części zamienne do maszyn i urządzeń oraz kontakt z serwisem,

wykonywanie i opieka nad zleconymi pracami warsztatowymi,

kontakt z firmami zewnętrznymi w celu zamawiania części zamiennych,

zarządzanie zespołem oraz efektywne wykorzystywanie czasu pracy brygady.

Wymagania:

masz wykształcenie zawodowe, wykształcenie techniczne będzie dodatkowym atutem,

posiadasz doświadczenie na podobnym stanowisku pracy,

masz uprawnienia elektryczne E1, D1,

zdobyłeś doświadczenie w obsłudze wózków widłowych i podestów ruchomych - atut mile widziany,

potrafisz zarządzać grupą pracowników,

cechują Cię: dobra organizacja pracy własnej i podległym pracownikom, a także samodzielność w działaniu,

jesteś gotowy do pracy w systemie 4 - brygadowym.