Ustawiacz Maszyn

Jakie będą Twoje zadania na tym stanowisku:

odpowiedzialność za prawidłową pracę urządzeń w parku maszynowym,

nadzór nad procedurami dotyczącymi pakowania i etykietowania,

dbałość o optymalizację procesu, zwiększenie wydajności produkcji oraz redukowanie kosztów na podstawie mierzalnych danych produkcyjnych i analizy wskaźników,

dokonywanie przeglądów stanu technicznego maszyn zgodnie z harmonogramem,

sporządzanie raportów,

odpowiedzialność za proces wdrażania nowych operatorów.

Wymagania:

zajmowałeś się ustawianiem maszyn w zakładzie produkcyjnym,

potrafisz myśleć w sposób logiczny i analityczny,

znasz podstawy teoretyczne dotyczące mechaniki i automatyki,

potrafisz posługiwać się programem Microsoft Excel,

podejmowanie decyzji i rozwiązywanie problemów nie stanowi dla Ciebie wyzwania,

posiadasz wykształcenie związane z mechaniką, technologią procesu (atut mile widziany).