Zajęcia dodatkowe dla dzieci i młodzieży Wałbrzych

Wałbrzych Dodane : Sierpień 27, 2019 ID #6853 Odsłon: 12, dzisiaj 0

 


Akademia programowania "ZAPROGRAMOWANI" zaprasza do udziału w zajęciach wprowadzających w świat programowania, tworzenia stron internetowych, aplikacji i gier, grafiki. Zajęcia przygotowywane z myślą o dzieciach i młodzieży nie wymagają żadnego wcześniejszego przygotowania!


Akademia "ZAPROGRAMOWANI" oferuje swoje usługi dla uczestników w wieku 7-18 lat w 2 różnych grupach wiekowych. Zajęcia prowadzą doświadczeni programiści, specjaliści od grafiki komputerowej i zarządzania siecią.


Organizowane przez nas zajęcia wprowadzają w tematykę programowania, ukierunkowują dalszą edukację, a także rozwijają kreatywność i wiedzę z matematyki i angielskiego. Wybierając naszą akademię możesz zdobyć cenne umiejętności, które pozwolą Ci wybrać przyszłe studia i pracę.


Oferujemy dodatkowo zajęcia wyprofilowane pod już posiadaną wiedzę i umiejętności - uczymy podstaw, ale także zaawansowanych technik i umiejętności - w zależności od potrzeb.


Większość programów nauczania zakłada cztery - dwugodzinne spotkania w miesiącu. Zajęcia nie wymagają posiadania własnego komputera przenośnego, a spotykamy się w zespołach nie większych niż 12 osób.


Skontaktuj się z nami i dowiedz się więcej! Już teraz zaprogramuj swój sukces w przyszłości!


Telefon: 696-094-732 oraz 608-028-852


https://walbrzych.zaprogramowani.comSłowa kluczowe dla ogłoszenia :

    Imię: Zaprogramowani

    ogl@zaprogramowani.com Kliknij, aby wyświetlić adres e-mail