Operator produkcji - praca od zaraz

Cena : Proszę o kontakt

Agencja zatrudnienia WorkProfi (cert. 17025) poszukuje operatorów produkcji

Miejsce pracy: Świdnica

Obowiązki:
- obsługa maszyn, w tym maszyn sterowanych numerycznie (CNC),
- kontrola jakości produktu,
- obsługa narzędzi pomiarowych,
- przestrzeganie zasad bhp, ppoż. i ochrony środowiska obowiązujących w miejscu pracy.

Wymagania:
- wykształcenie: minimum zawodowe,
- mile widziane doświadczenie w pracy na produkcji,
- mile widziane znajomość rysunku technicznego,

- transport do pracy we własnym zakresie

Oferujemy:
- stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,

- praca na pełny etat,

- praca w systemie trzyzmianowym,
- atrakcyjne wynagrodzenie,
- premię miesięczną,

- szkolenia stanowiskowe,
- możliwość doskonalenia umiejętności i rozwoju zawodowego.

Więcej informacji : +48 691 839 554

Osoby zainteresowane prosimy o wysłanie CV na adres info@workprofi.eu w temacie wpisując produkcja Świdnica

Wysyłając dokumenty prosimy o załączenie klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych (Dz.U.02.101.926 tekst jednolity z późniejszymi zmianami)".