Sacmi - Packing & Chocolate

Ogłoszenie dodane w miejscowości Wrocław w kategorii Nawiążę współpracę

Sacmi Packaging & Chocolate tworzy grupę zakładów obecnych już od 20 lat na międzynarodowym rynku. Grupa SACMI Packaging& Chocolate uformowała się w skutek zintegrowania firm OPM, FIMA, Carle&Montanari.
Zasadniczym obszarem działalności grupy jest specjalność pakowania. Zawiera ona całkowitą realizację linii pakujących, które stosowane są w branży spożywczej od projektowania począwszy, poprzez produkcję, transport, aż po wprawnie funkcjonującą obsługę serwisową. Linie te zawierają urządzenia dokonujące pakowania w miękkie folie, całe automatyczne systemy dostarczania produktu czy systemy automatycznego pakowania kartonowego. Wszechstronność pracujących tu ludzi i ich wiedza oraz dostępność całej rozpiętości maszyn profesjonalnych proponowanych w ramach grupy gwarantuje, już na etapie planowania, stworzenie linii pakujących zupełnie zautomatyzowanych i kompletnie przystosowanych do swoistych potrzeb występujących aplikacji.
Następną częścią działalności Sacmi jest projektowanie automatycznych linii produkcyjnych do wytwarzania czekolady. Tutaj dzięki połączeniu działań w tych dwóch obszarach Klient od jednego dostawcy uzyskać może w pełni automatyczną linię produkcyjną, gdzie wykończony produkt zostaje skierowany bezpośrednio do linii pakowania i już jako kompletny może trafić na półkę sklepową.
Kooperując z takimi firmami jak RECORD SPA, BW Flexible oraz Profitech oddział Sacmi Packaging& Chocolate Sp. z o.o. na terenie Polski składa ofertę zainteresowanym nabywcom również kompletne pionowe linie pakujące oraz wielofunkcyjne maszyny pakujące do średnich wydajności typu flowpack.
Grupa zwraca dużą uwagę na wysoką jakość oferowanych produktów i skuteczny serwis, który ma zapewnić w przypadku niesprawności minimalny przestój maszyn, a tym samym zmniejszyć przypuszczalne straty z tego tytułu.


Strona www: http://sacmi.com.pl