DOMEK CAŁOROCZNY OCIEPLONY letniskowy nowość 5m/7m 15/20mm

Cena : Proszę o kontakt

Producent oferuje domek o wymiarach 5m/7m z antresolą i tarasem 1m/5m.


Możliwość wykonania innego wymiaru.


Masz pytania? Skontaktuj się z nami.


Wykonanie nasze jest ładne i estetyczne.


 


Domek całoroczny ocieplony o wymiarach podstawy 5m/7m 36m2. Do samodzielnego montażu / montaż prosty z instrukcją i kontaktem telefonicznym.


Wykonany z konstrukcji szkieletowej certyfikowanej co jest bardzo ważne na jego wytrzymałość. Domek z konstrukcją szkieletową jest bardziej stabilny i dobrze docieplony.


Ściany i dach wykonany z deski pióro wpust z zewnątrz o grubości 20mm i wewnątrz o grubości 15mm. Wszystkie deski są starannie wykonane bez pęknięć i dziur strugane i szlifowane z każdej strony. (Możliwość zmiany grubości deski.)


Ocieplenie po między deską zewnętrzną i wewnętrzną jest konstrukcja w której umieszczamy wełnę , styropian lub pianę pur. Grubość ocieplenie jaką możemy umieścić w domku to 12cm - 15cm. Możliwość wykonania grubszej konstrukcji do umieszczenia większego docieplenia wszystko do uzgodnienia.


 


Taras przed domkiem wystaje 100cm o szerokości 5m. Nadaje to ładnego wyglądu domku co widać na zdjęciu. ( Możliwość zmiany wymiarów tarasu.)


Podłoga na górze i na dole wykonana z deski frezowanej pióro wpust o grubości 20mm i 15mm.Całość materiału jest starannie szlifowana do uzyskania gładkiej powierzchni.


Schody do wyjścia na piętro rozkładane w cenie domku.Posiadamy również schody stałe za dopłatą.


Konstrukcja podłogi góra i dół jest gęsto umieszczona co 50cm dzięki temu mamy bardziej stabilną podłogę.


Każda deska na podłogę , ściany i dach posiada wywiercone 4 otwory dzięki temu łatwej przykręcamy deski do konstrukcji co zapobiega ich pękaniu.


Posiadamy duże doświadczenie w budowie domków.


 


Możliwość zamówienia więcej różnych materiałów desek , płyty OSB , konstrukcji szkieletowej itp.


Przy zamówieniu innych dodatkowych materiałów transport również gratis na całą Polskę.


Konstrukcja na cały domek jest strugana , szlifowana i starannie selekcjonowana do uzyskania gładkiej powierzchni.Jakoś materiałów to podstawa w domkach drewnianych.


Okna w cenie 4szt plastikowe całoroczne + 2szt okiennice drewniane, drzwi wejściowe drewniane z futryną solidne.Możliwość zamówienia również drzwi łazienkowych.


Kolory okien plastikowych całoroczny w standardowym kolorze białym możliwość zmiany koloru na inny za dopłatą.


Zakup klienta to: wełna lub styropian do ocieplenia domku ze względu na dużą ilość rodzai jakości klient sam zadecyduje. Służymy pomocą.


 


 


tel: 663 757 357


www.domki-zylajek.com