Sklep meblowy TC Tomasz Cembolista

Cena : Proszę o kontakt

Producent mebli wypoczynkowych i pokojowych, firma TC Meble, oferuje wysokiej jakości meble do wnętrz nowoczesnych, klasycznych, modernistycznych i loftowych. Oferujemy sofy nowoczesne, kanapy, wypoczynki skórzane i komplety wypoczynkowe wyposażone w funkcje dodatkowe, np. spania, rozkładania, itp. W swojej ofercie posiadamy także meble do salonu - zestawy w skład których wchodzą regały, kredensy, komody, witryny, szafy, stoły, ławy, krzesła, itp. Istnieje możliwość zamówienia kompletu bądź poszczególnych elementów osobno. Zapraszamy do naszych salonów meblowych.


Wygodne mieszkanie, w którym miło się przebywa zależy od mebli, które codziennie używamy. Wygodne sofy skórzane i tapicerowane tkaniną, komfortowe krzesła i duży stół rozkładany biesiadny dają komfort użytkowania i zadowolenie z mieszkania w takim wnętrzu. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów produkujemy takie właśnie nowoczesne meble wypoczynkowe oraz meble pokojowe do salonu i pokoju gościnnego. Wysoka jakość materiałów, ciekawe wzornictwo podnoszą komfort i zadowolenie z użytkowania.


Oferujemy kanapy narożne, sofy, otomany, kanapy z funkcją spania oraz inne meble do salonu i pokoju gościnnego. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą mebli firmy TC Tomasz Cembolista we Wrocławiu. Zachęcamy do odwiedzenia naszego salonu meblowego w centrum handlowym we Wrocławiu przy ul. Braniborskiej 14. Sofy, kanapy i narożniki do salonu dostępne w salonie TC Meble Wrocław możesz obejrzeć na naszej stronie internetowej.


Luksusowe komplety wypoczynkowe ze skóry naturalnej. Meble do salonu i pokoju dostępne są jako kanapy trzyosobowe lub dwuosobowe, wypoczynki skórzane, fotel, podnóżek, a także w formie narożników o dowolnych wymiarach i układach. Zestawy mogą być wyposażone w funkcję spania oraz składane zagłówki, które można ustawić w kilku pozycjach. Dostępnych kilkadziesiąt kolorów skór.


Zapraszamy do zapoznania się z ofertą: https://www.tcmeble.pl/salon-meblowy-wroclaw-tc/


 


TC MEBLE Wrocław
50-079 Wrocław, ul. Braniborska 14
tel. kom. 784 953 005
e-mail: wroclaw@tcmeble.pl