Kalibracja Alkomatów, Legalizacja, Autoryzowany Serwis

Ogłoszenie dodane w miejscowości Wrocław w kategorii Kalibracja alkomatów

Na czym polega kalibracja alkomatu ?

Kalibracja alkomatu polega na dokonaniu konfiguracji oprogramowania, w jakie jest wyposażony, w celu zapewnienia użytkownikom maksymalnie dokładnych i bezbłędnych pomiarów stężenia alkoholu w wydychanym powietrzu.

Można przyrównać ją do kontroli i regulacji najważniejszych podzespołów i sensorów uszkodzonych lub rozstrojonych w wyniku dłuższego lub nieprawidłowego działania.

W naszym specjalistycznym laboratorium mieszczącym się we Wrocławiu przy ul. Fabrycznej 16H, dokonujemy kalibracji powierzonych przez klientów alkomatów, przy użyciu cenionej na całym świecie amerykańskiej aparatury kalibracyjnej Guth Laboratories.

Korzystamy z tzw. dedykowanych roztworów wzorcowych tejże firmy, co zapewnia pełną precyzję kalibracji, w zgodnie z najwyższymi standardami.

Ponadto dysponujemy pełną paletą oryginalnych części zapasowych w przypadku konieczności naprawy, która przekraczałaby nieinwazyjną kalibrację.

Jeśli decydujecie się Państwo na przesłanie do nas pocztą alkomatu do kalibracji, prosimy o solidne jego zapakowanie, aby podczas wysyłki nie uległ on uszkodzeniu.

Do paczki prosimy dołączyć formularz RMA wraz z danymi kontaktowymi.

Po kalibracji wysyłamy alkomat za pośrednictwem kuriera FEDEX.

Koszt kalibracji większości alkomatów to 49 zł + koszt przesyłki zwrotnej 14 zł Alkohit, Bactrack, Drager, Promiler, SENTECH, AlcoFind, AlcoDigital, DATECH, Alcoforce, AlcoBlow, AlcoDigital, Certen, AlcoScan, Alcotrue, i wiele innych...

Przygotowaną przesyłkę z alkomatem wyślij na adres:

SERWIS ALKOMATÓW Ul. Fabryczna 16H 53-609 Wrocław Zaufaj Profesjonalistom!


Strona www: www.kalibrujemy.pl