Jesień w górach na wyciągnięcie ręki

Wrocław Dodane : Sierpień 14, 2019 ID #6777 Odsłon: 7, dzisiaj 0

 


            Powoli dobiega kres wakacyjnych wojaży. Letnie leniuchowanie w promieniach słońca, górskie wędrówki i kolejne kilometry górskich tras zostaną jedynie wspomnieniem, które przy współczesnym tempie życia szybko wyblaknie.


 


Czy musi tak być?! Oczywiście, że nie!


 


Jesień też jest piękna! Najpiękniejsza, oczywiście w górach, pośród kolorowych drzew i krzewów. Wśród prastarej puszczy Beskidu Sądeckiego czeka Cię moc atrakcji i wiele możliwości wypoczynku zarówno tego aktywnego, jak i tego w którym chcesz jedynie zatrzymać się, przysiąść i napawać się pięknem przyrody. Spacery po okolicznych lasach i ścieżkach dodadzą energii, a oczy nacieszą się kolorami jesieni. Amatorom grzybów i grzybobrania, okoliczne lasy zapewnią obfite grzybowe plony. Po codziennym wysiłku gabinety Eden SPA zapewnią dobre samopoczucie i relaks, dając pełnię zadowolenia z pobytu.


 


W ośrodku Rekreacyjnym RyterSKI czekamy właśnie na Ciebie!


 


Przygotowaliśmy atrakcyjne oferty Jesienne dla:


        rodzin z dziećmi


        aktywnie spędzających czas


        seniorów


 


Zapoznaj się z krótkim załącznikiem lub wejdź na stronę internetową https://www.ryterski.pl/oferty-jesienne-pl/  i spędź jesienny czas z Ośrodkiem Rekreacyjnym RYTERSKI!Strona www: www.ryterski.pl

    Imię: recepcja

    recepcja@ryterski.pl Kliknij, aby wyświetlić adres e-mail