naszeinwestycje 06.07.2020rintal 06.07.2020

Kwalifikowany Pracownik Ochrony z j. angielskim

ISS FACILITY SERVICES jest światowym liderem w zakresie rozwiązań Facility Services, oferując usługi na międzynarodową skalę. W pracy kierujemy się takimi wartościami jak uczciwość, przedsiębiorczość, odpowiedzialność i jakość.

Obowiązki:

  • zapewnienie bezpieczeństwa osób znajdujących się na terenie biura;

  • ochrona mienia znajdującego się w budynku;

  • ochrona biura, pomieszczeń i urządzeń przed dostępem do nich osób nieuprawnionych;

  • prowadzenie dokumentacji w formie elektronicznej;

  • obsługa komputera.

Wymagania:

  • komunikatywna znajomość języka angielskiego - warunek konieczny;

  • wpis na liście Kwalifikowanych Pracowników Ochrony;

  • wysoka kultura osobista;

  • obsługa komputera i znajomość pakietu MS Office;

  • niekaralność.

Oferujemy:

  • pracę w międzynarodowej firmie, dla której największą wartością są ludzie;

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w systemie zmianowym (12/7);

  • możliwość dorobienia w niepełnym wymiarze na podstawie umowy zlecenie;

  • pracę w nowoczesnym biurze w międzynarodowym środowisku;

  • niezbędne szkolenia wprowadzające i narzędzia pracy ( laptop, telefon, odzież robocza).

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Wyślij CV na adres: joanna.mikulska@pl.issworld.com

Słowa kluczowe dla ogłoszenia :
ochronaangielskibiuro