naszeinwestycje 06.07.2020rintal 06.07.2020

Praca w ochronie dla strażaka

Firma ochrony poszukuje emerytowanych strażaków lub z ochotniczej straży pożarnej
Miejsce pracy: Wrocław

Oferujemy:
- pracę w bardzo dobrej lokalizacji,
- stabilne zatrudnienie
- możliwość zdobycia doświadczenia zawodowego,
- pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
- dogodny system pracy 24/48,
- terminową realizację świadczeń wynikających z umowy.

Opis stanowiska:
- praca w charakterze strażaka na obiektach handlowych i przemysłowych,
- dbanie o bezpieczeństwo osób na terenie chronionym,
- kontrola dróg ewakuacyjnych i urządzeń przeciw pożarowych na teren obiektu,

- wsparcie pracowników ochrony,
- nadzór nad gośćmi.

Wymagania:
- niekaralność,

- aktualne szkolenia pierwszej pomocy,
- dyspozycyjność,
- dobra prezencja oraz wysoka kultura osobista,
- sprawność psychofizyczna.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV za pomocą portalu lub kontakt telefoniczny.

Złożenie dokumentów aplikacyjnych na wskazane w ogłoszeniu stanowisko stanowi wyrażenie zgody na przetwarzanie Pani/Pana danych osobowych w toku postępowania rekrutacyjnego, w którym Pani/Pan aplikuje.