Operator produkcji w branży automotiv - NOWE WYŻSZE STAWKI, zarób do 4200zł !!

Operator produkcji -> nowe stawki !

Znajdź zatrudnienie w najbardziej pożądanej branży na rynku.

Zostań pracownikiem przyszłości! Poznaj najbardziej nowoczesną technologię.

Pracuj tylko 16 dni w miesiącu.

Oferujemy:

  • umowę bezpośrednio z pracodawcą,

  • korzystne wynagrodzenie do 4000 zł brutto,

  • darmowy transport pracowniczy z Dolnego Śląska,

  • obiad na miejscu za 4 zł,

  • benefity (karta Multisport, opieka medyczna, ubezpieczenie grupowe itp.),

  • szkolenie przy pracy z nowoczesną technologią.

Zadania:

  • obsługa maszyn za pomocą paneli dotykowych.

Oczekujemy:

  • chęci podjęcia długofalowej współpracy,

  • podstawowej znajomości obsługi komputera,

  • mile widziane doświadczenie pracy przy produkcji.