Inżynier Sprzedaży w międzynarodowej firmie

Ogłoszenie dodane w miejscowości Wrocław w kategorii Przedstawiciel handlowy

Dla lidera w technologiach dla automatyki - firmy Keyence International - poszukujemy osoby na stanowisko:

JUNIOR SALES ENGINEER
Miejsce pracy: woj. dolnośląskie

Zapraszamy osoby, które chcą robić karierę w sprzedaży, są zorientowane na cel i proaktywne.

ZADANIA

  • rozwijanie linii produktów na swoim terytorium

  • identyfikowanie możliwości rozwoju

  • kontaktowanie się z potencjalnymi i obecnymi klientami - budowanie portfela klientów

  • identyfikacja potrzeb klienta i dostarczanie rozwiązań technicznych

  • doradztwo i negocjacje

WYMAGANIA

  • znajomość języka angielskiego pozwalająca na swobodną komunikację w międzynarodowym środowisku

  • stopień licencjata lub równoważny na kierunku biznesowym lub technicznym

  • prawo jazdy kat B

  • mile widziane doświadczenie zawodowe (ale zapraszamy także świeżo upieczonych absolwentów)

CO OTRZYMASZ

  • umowę o pracę na czas nieokreślony

  • atrakcyjne stałe wynagrodzenie + premie

  • samochód służbowy i inne niezbędne narzędzia pracy

  • realną możliwość rozwoju w środowisku międzynarodowym

  • regularne szkolenia i wsparcie trenerów

Wyślij cv – www.personaltalent.pl/szukam-pracy
Więcej informacji: kontakt@personaltalent.pl

O nas
Personal Talent to agencja zatrudnienia (numer 20209). Świadczymy usługi w zakresie rekrutacji, doradztwa personalnego oraz coachingu. www.personaltalent.pl