naszeinwestycje 06.07.2020rintal 06.07.2020

Przedstawiciel Handlowy

Zakres obowiązków

  • Docieranie z ofertą firmy do Klientów i aktywna sprzedaż na terenie województwa dolnośląskiego, lubuskiego i zachodniopomorskiego

  • Nawiązywanie oraz utrzymywanie długotrwałych relacji z kontrahentami

  • Udział w tworzeniu polityki cenowej

  • Uczestniczenie w targach branżowych

  • Sporządzanie raportów dla przełożonego dotyczących osiąganych wyników

Wymagania

  • Doświadczenie na stanowisku handlowym – poszukujemy osób z różnym poziomem doświadczenia

  • Wykształcenie minimum średnie

  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego (poziom min. B2) – warunek konieczny

  • Czynne prawo jazdy kat. B oraz gotowość do częstych wyjazdów służbowych

  • Dobra znajomość pakietu MS Office

  • Orientacja na osiąganie założonych celów sprzedażowych

  • Otwartość na ludzi

  • Kreatywność i skuteczność w działaniu

Oferujemy

  • Pracę na pełen etat

  • Atrakcyjne wynagrodzenie podstawowe i system premiowy

  • Szkolenia produktowe oraz sprzedażowe

  • Niezbędne narzędzia pracy (laptop, samochód, telefon)

  • Zatrudnienie w firmie dającej realne możliwości rozwoju