Personel sprzątający Wrocław plus ryczałt za dojazd do pracy

Cena : Proszę o kontakt

Firma Arma, wspierająca zatrudnienie osób niepełnosprawnych, lider w zakresie usług ochrony osób i mienia oraz utrzymania czystości i porządku zatrudni:

Personel sprzątający Wrocław - ul.Grabiszyńska

Opis stanowiska:

- utrzymanie czystości, pomieszczeń,
- praca w systemie jednozmianowym na rano,

Wymagania:

- mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku,
- orzeczenie o niepełnosprawności,

Oferujemy:

- pracę w dużej i stabilnej firmie z ugruntowaną pozycją na rynku,
- zatrudnienie na umowę na pełny etat,
- wynagrodzenie 2600 brutto,
- przeszkolenie oraz możliwość rozwoju w strukturach firmy ,

  • możliwość uzyskania ryczałtu za dojazd do pracy

    Kontakt w sprawie pracy do rekrutacji 785 510 307 lub do kierownika 885 989 090

    Kontaktujemy się z wybranymi kandydatami

    Na aplikacji prosimy o dopisanie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych, Dz. U. nr 133, poz. 833 z późn. zm.)"

Tagi• arma

Strona www: armakrosno