Biuro projektowe AJR Studio we Wrocławiu

Ogłoszenie dodane w miejscowości Wrocław w kategorii Usługi architektoniczne i geodezyjne

Pracownia projektowa AJR Studio Architektury to zespół architektów, tworzących projekty domów i obiektów funkcjonalnych. Nasze biuro przygotowuje projekty domów indywidualne oraz dysponuje wyborem projektów gotowych, czyli typowych, z możliwością dostosowania do działki i potrzeb Inwestora.
Ponadto specjalizujemy się w projektowaniu także domów energooszczędnych i projektowaniu termomodernizacji budynków - szkół, urzędów, obiektów. Przygotowujemy także projekty urządzenia wnętrz, małej architektury. Dla naszych klientów przygotowujemy wizualizacje projektu.


Towarzyszymy klientowi na każdym etapie inwestycji, sprawując także nadzór budowlany bądź nadzór inwestorski nad budową. Studio architektury AJR Studio stawia na nowoczesne rozwiązania i wykorzystanie materiałów i technik pozwalających w przyszłości na oszczędność energii.


Zapraszamy do zapoznania się z ofertą biura projektowego na naszej stronie internetowej ajrstudio.pl, gdzie dostępne są również wizualizacje projektów oraz wybrane realizacje.


Strona www: