naszeinwestycje 06.07.2020rintal 06.07.2020

Nowoczesny Copywriting na strony internetowe

NIE SZUKAM PRACY! SZUKAM TYLKO CIEBIE!


Wiesz, piszę teksty na strony internetowe. Ludzie na mieście mówią, że robię to z pasją. Wierzę im. Jaram się tym, jak muzyką, aromatem świeżego ciasta, zapachem kobiety... yhm, ale do rzeczy.


Chcesz teksty? Powiem Ci, w czym rzecz! Tak w ogóle jestem Łukasz. Miło mi, że czytasz moje "ogłoszenie"


Pisać potrafi każdy z nas. Przecież nauczyli nas w szkole od: "Ala ma kota, a kot ma Alę", a później już poszło. Jednym lepiej. Innym nieco gorzej. O reszcie lepiej nie wspominać.


Wiesz, ja należę do tych, którym szło zawsze naj - gorzej. Tak! Dobrze widzisz. Nie byłem orłem, a często nikt nie mógł zrozumieć, dlaczego pisząc opowiadanie np. o warzywach, powstawała z niego opowieść o gangu Buraka Cukrowego i walce zdrowych warzyw z otyłością dzieci. Taki przykład. Nigdy nie pasowałem do oczekiwanego stylu.


Wiem. Zastanawiasz się, o czym piszę i dlaczego nie ma tutaj oferty Copywritingu. A może właśnie jest? Oczekiwałeś kolejnego, nudnego ogłoszenia? Wybacz, że Cię rozczarowałem.


Jeśli szukasz czegoś oryginalnego na swoją stronę internetową, możemy o tym porozmawiać. Jeśli szukasz zwykłego ogłoszenia, szukaj dalej. Życzę Ci udanych łowów.


P. S. Tylko nie mów nikomu później z żalem, że Twoja strona wygląda, jak każda inna ;)


To co? Chcesz ze mną zmienić swoją stronę, czy nadal być 1:1 z Twoją konkurencją?Słowa kluczowe dla ogłoszenia :