Centrum okulistyczne Wrocław

Ogłoszenie dodane w miejscowości Wrocław w kategorii Okulistyka

Specjalistyczne Centrum Okulistyczne OneDayClinic we Wrocławiu - miejsce, w którym zrealizujesz wszystkie potrzeby związane ze zdrowym wzrokiem.


OneDayClinic znana jest na polskim rynku medycznym jako firma, która zapewnia pacjentom zabiegi usunięcia zaćmy w Czechasz, z refundacją NFZ. Dostrzegając potrzeby polskiej okulistyki OneDayClinic otwiera także placówki medyczne w Polsce, w których pacjenci mogą liczyć na profesjonalną opiekę okulistyczną, optometryczną i optyczną. 


Centrum Okulistyczne OneDayClini przy alei Armii Krajowej we Wrocławiu to miejsce, w którym przyjmują specjalistki z dziedziny optometrii i ortoptyki - mgr inż. Monika Gwara prowadzi tam specjalistyczne zajęcia w zakresie rehabilitacji wzroku poprzez terapię widzenia. Jako optometrysta i ortoptysta dba o to, by jej pacjenci mogli cieszyć się poprawą sprawności narządu ruchu. Tam gdzie możliwe są nieframakologiczne i niechirurgiczne metody leczenia zeza u dzieci i dorosłych, tam właśnie wkracza ortoptysta. Terapia widzenia to specjalnie przygotowane ćwiczenia oczu, które mogą wykonywać zarówno dorośli, jak i nawet małe dzieci - dzięki odpowiedniemu podejściu i przygotowaniu placówki jest to miejsce przyjazne małym dzieciom. 


W placówce przyjmuje również okulista dziecięcy, lek. Joanna Czuwara, która przyjmuje pacjentów już od 3. roku życia. Salon optyczny zajmuje się realizacją recept na okulary - szeroki wybór opraw oraz rodzajów soczewek korekcyjnych pozwoli każdemu znaleźć ładne, twarzowe oprawki. W salonie wykonywane są również okulary dla dzieci.


Zapraszamy do zapoznania się z szerokim panelem usług w Centrum Okulistycznym we Wrocławiu.