Jak chronić się w tych trudnych czasach Szkolenie

Ogłoszenie dodane w miejscowości Żarów w kategorii Inne nauka i edukacja

Po każdej ciężkiej próbie odradzasz się jak Feniks z popiołów z jeszcze większą Siłą i Mocą!  W tych niespokojnych, niepewnych czasach stwórz Twoją własną oazę spokoju, harmonii i równowagi w głębi Twojego serca. Twoje własne kryształowo czyste i święte miejsce w Twoim wnętrzu.  Co robić, gdy negatywność atakuje, wypełnia wszystko?


Zanim podzielisz się negatywnością z innymi, zatrzymaj się i dokonaj oczyszczenia niech Twój wewnętrzny ogień spali wszystko, dokona fioletowej transformacji, zanim wyślesz dalej to, co negatywne i zranisz osoby, które na to nie zasłużyły i które może właśnie mają w tym momencie tak samo, a może nawet trudniej, niż Ty. Długość spotkania prawie godzinę 48:51 min. https://bucardimaria.com/archiwum-ceremonie-z-maria-bucardi/  


 


Jak korzystać z Warsztatów?Możesz wykorzystać przesłania jako wskazówki na kolejne 7 dni lub w ważnej sytuacji życiowej, gdy szukasz odpowiedzi. Jeśli numer jakiegoś spotkania  szczególnie do Ciebie przemawia - nie ignoruj Twojego wewnętrznego głosu, to dla Ciebie ważne przesłanie na dany moment.Najkorzystniej jest dołączyć do transmisji  “na żywo” w czwartki o wyznaczonej godzinie, ale możesz również odsłuchiwać je kiedy masz na to czas.Możesz być w swoim domu, ale poczujesz się jak na łonie pięknej natury. Praktyczne wskazówki jak poruszać się w świecie materii i energii. Przykłady prawdziwych sytuacji z życia pomagają zrozumieć przekaz i wykorzystać wskazówki w swojej sytuacji.