Luksusowy Apartament Yachtpark Gdynia 07.07.2021

Bielawa Adres : Magnice, K. Bielan Wrocławskich , Aleksandra Mackiewicz Cena : Proszę o kontakt 608549247 Kliknij, aby wyświetlić numer telefonu

Pracownik Produkcji w THG

Oferujemy :

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę

  • Atrakcyjne wynagrodzenie

  • Bogaty system premiowy

  • Bezpłatny transport pracowniczy z okolicznych miejscowości (Bielawa, Niemcza, Łagiewniki, Henryków, Strzelin, Wrocław i inne)

  • Dofinansowanie do posiłków - stołówka na terenie firmy

  • Opiekę Konsultanta Manpower podczas całego procesu rekrutacji oraz zatrudnienia

  • Benefity Manpower Premium (karta Multisport, opieka medyczna Medicover, ubezpieczenie grupowe, szereg zniżek u naszych partnerów)

  • Możliwość bezpośredniego zatrudnienia po okresie próbnym

  • Przyjazną atmosferę w pracy

Wymagamy :

  • Doświadczenia w pracy na produkcji - min. rok

  • Książeczki sanepidu lub gotowość do jej wyrobienia

  • Dyspozycyjności do pracy zmianowej

Zadania :

  • Prosta obsługa maszyn produkcyjnych oraz ich zbrojenie

  • Obsługa linii produkcyjnej

  • Kontrola wytworzonych produktów

Wyślij sms o treści ’MAGNICE OP’ pod numer 608 549 247 - oddzwonimy z ofertą

Miejsce pracy: Magnice k. Wrocławia (Bezpłatny transport pracowniczy)
Nr ref. OP/037/HAH

Oferta dotyczy pracy tymczasowej

Numer ogłoszenia : 11462
Liczba odsłon: 13, dzisiaj0