08.08.2021
08.08.2021

Brzeg Dolny , Magda Cena : Proszę o kontakt 577901944 Kliknij, aby wyświetlić numer telefonu

Mile widziane kobiety do pracy przy sadzonkach w Lottum!!

Praca za granicą !! Nie zwlekaj!! Aplikuj!!

Oferujemy:

•atrakcyjne wynagrodzenie

•holenderska umowa o pracę na dłuższy okres

•stała opieka polskiego koordynatora

•pomoc w dopełnieniu formalności związanych z wyjazdem

•ubezpieczenie zdrowotne

•terminowo wypłacane wynagrodzenie

•dobre warunki pracy, miła atmosfera

•zapewnione zakwaterowanie

•cotygodniowa wypłata

Wymagania:

•chęć do przyuczenia na danym stanowisku

•zaangażowanie w powierzone obowiązki

•chęć i motywacja do pracy

Zakres obowiązków:

•sortowanie, czyszczenie cebulek tulipanów

•magazyn z kwiatami, produkcja bukietów

•pielęgnacja kwiatów doniczkowych

Zainteresowała Cię ta oferta? Koniecznie zgłoś sie do nas!

Kontakt:

Magdalena tel: +48 577 901 944zadzwoń

Możesz mi także napisać swoje CV na adres: rekrutacja@klaverteam.com

Poszukujesz innej pracy? Mamy wiele ofert !! Każdy znajdzie coś dla siebie!!