Luksusowy Apartament Yachtpark Gdynia 07.07.2021

Legnica , Gość Cena : Proszę o kontakt 667800096 Kliknij, aby wyświetlić numer telefonu

Elektryk/mechanik/automatyk utrzymania ruchu -> również dla absolwentów szkół technicznych!

Chcesz mieć wpływ na rozwój nowoczesnej motoryzacji?

Posiadasz wykształcenie techniczne i wiedzę ogólna w swojej specjalizacji?

Mam dla Ciebie pracę, 16 dni w miesiącu z transportem z Twojej miejscowości!

oferujemy:

- atrakcyjne wynagrodzenie od 4400 zł do 6500 zł brutto, zależnie od Twojego doświadczenia

- możliwość otrzymania dodatkowych 3 000 zł za polecenie pracownika

umowę o pracę (okres próbny 3 m-ce, kolejną na 2 lata)

- atrakcyjny pakiet relokacyjny (jeżeli mieszkasz powyżej 100 km od zakładu pracy)

- bogaty pakiet benefitów (prywatna opieka medyczna, karta Multisport, ubezpieczenie na życie)

- dofinansowanie do posiłków (obiad dwudaniowy za 5 zł)

- dofinansowanie do nauki języków

realną możliwość rozwoju w ramach stanowiska bądź w innym dziale

- zapewniamy bezpłatny dojazd z Twojej okolicy

zadania:

- utrzymanie maszyn w produkcji ciągłej

- instalacja zespołów w urządzeniach technicznych

- przeglądy oraz naprawa maszyn

- obsługa narzędzi

- prowadzenie dokumentacji technicznej

oczekujemy:

wykształcenia o profilu technicznym

- dobrej znajomości zagadnień z obszaru elektryki, mechaniki lub pneumatyki

- dobrych umiejętności organizacyjnych

gotowość do pracy w systemie równoważnym 4 dni pracy/4 dni wolnego

Zapraszamy do aplikowania poprzez link https://www.randstad.pl/znajdz-prace/technik-utrzymania-ruchu_biskupice-podgorne_67885/

lub zadzwoń/wyślij sms o treści TECHNIK pod nr telefonu 667800096