Luksusowy Apartament Yachtpark Gdynia 07.07.2021

Wrocław , Eliza Cena : 549000.00 PLN 533 599 119 Kliknij, aby wyświetlić numer telefonu

Klimatyczne mieszkanie w kamienicy blisko parku!

Przestronne 2-pokojowe mieszkanie w okolicy Kościuszki, z możliwością podziału na dodatkowe pokoje!


Mieszkanie jest bardzo przytulne, posiada wydzieloną garderobę w jednym z pokoi, dodatkowo w przedpokoju znajduje się spiżarnia. Klatka schodowa jest bardzo zadbana i niesamowicie przestronna. Ok. 5 lat temu miał miejsce remont dachu, w planach wspólnoty także remont elewacji w najbliższym czasie.


Mieszkanie jest gotowe do wprowadzenia się, nie wymaga większych nakładów finansowych - kilka lat temu wymieniono instalację elektryczną, nowe piony wodno-kanalizacyjne. Niewątpliwym atutem są bardzo niskie opłaty - miesięcznie ok. 300 zł (rachunki do wglądu).


Pomimo lokalizacji w centrum miasta, okolica jest bardzo zaciszna i spokojna - kamienica usytuowana w jednej z bocznych uliczek. Mieszkanie jest ładnie doświetlone, okna wychodzą na stronę wschodnią, z widokiem na piękne, zadbane kamienice. W okolicy liczne punkty usługowe, sklepy spożywcze, liceum, szkoła podstawowa i przedszkole, ponadto 150 m do przystanku tramwajowego, a 4 minuty spacerem - urokliwy park Na Niskich Łąkach :)


Miejsce wspaniałe zarówno dla miłośników kamienic, rodziny z dziećmi jak i pod inwestycję, natomiast rozległe tereny zielone sprawiają, że jest to również idealna lokalizacja dla właścicieli zwierząt - w pobliżu Żabiej Ścieżki Psia Łąka z wybiegiem dla pupili :)


Serdecznie zapraszam do kontaktu :)


Eliza: 533 599 119

Numer ogłoszenia : 12774
Liczba odsłon: 10, dzisiaj0