Luksusowy Apartament Yachtpark Gdynia 07.07.2021

Wrocław , Gość Cena : Proszę o kontakt Kliknij, aby wyświetlić numer telefonu

Sklep Five o'clock - praca dla Specjalisty ds.sprzedaży-Wrocław/etat

Five o'clock jest stale rozwijającą się siecią sklepów z herbatą i kawą.

Jej siła tkwi w prawdziwej pasji oraz 30-letnim doświadczeniu.

Obecnie poszukujemy:

Specjalista ds. sprzedaży

(etat/umowa o pracę)

Miejsce pracy: Wrocław - Wroclavia

Opis stanowiska:

  • profesjonalna obsługa klienta,

  • aktywna sprzedaż asortymentu w oparciu o zdobytą wiedzę,

  • budowanie pozytywnego wizerunku salonu i marki Five o'clock.

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w pełnym wymiarze czasu pracy po przejściu etapu szkoleniowego,

  • szkolenia pozwalające zdobyć wiedzę o herbatach i kawach oraz technikach sprzedaży,

  • premię motywacyjną od wypracowanego utargu,

  • możliwość rozwoju zawodowego,

  • pracę w miłej atmosferze,

  • dostęp do najlepszych herbat i kaw z całego świata!

Oczekujemy:

  • pełnej dyspozycyjności, nie tylko na okres wakacyjny,

  • chęci do zgłębiania wiedzy z zakresu herbat i kaw,

  • zaangażowania w wykonywane obowiązki,

  • podstawowej znajomości języka angielskiego,

  • wysokiej kultury osobistej,

  • entuzjazmu, motywacji i kreatywności.

Jeśli spełniasz powyższe kryteria i chcesz wziąć udział w rekrutacji, prześlij swoje CV

Dowiedz się więcej o Five o'clock i odwiedź naszą stronę www.fiveoclock.eu

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi osobami.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji bieżącej oraz przyszłych rekrutacji prowadzonych przez Brzezicki & Siess Spółka Cywilna z siedzibą w Składowicach, zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016)

Zgodnie z art. 13 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016) informujemy, że Administratorem danych jest Brzezicki & Siess Spółka Cywilna z siedzibą

w Składowicach. Dane zbierane są i przetwarzane dla potrzeb obecnej i przyszłych rekrutacji.

Ma Pani/ Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania/ usuwania. Podanie danych jest dobrowolne ale niezbędne do realizacji w/w celu.

Numer ogłoszenia : 9449
Liczba odsłon: 25, dzisiaj0